м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 11
Ми в соц мережах:
Головна УЗД УЗД
УЗД

Нажаль, тимчасово не проводимо УЗД-діагностику у Медичному центрі Бєлашова. Про відновлення прийому на УЗД-діагностику сповістимо на головній сторінці сайту Медичного центру!

Пропонуємо зробити УЗД у Миколаєві на сучасному апараті Siemens ACUSON NX3. Ми пропонуємо діагностику молочних залоз, щитовидної залози, органів черевної порожнини, нирок, органів малого тазу, м'яких тканин обличчя (підшкірні утворення), УЗД серця грудних дітей, судин (доплерографія), суглобів, а також низку інших досліджень органів та систем. Спеціальна пропозиція: дослідження дітей та підлітків проводять лікарі УЗД-діагностики – педіатри.

Перші апарати УЗД у Миколаєві з’явилися наприкінці 80-х, але щоб потрапити на ультразвукове дослідження доводилося записуватися майже за місяць. Зараз ультразвукові дослідження у Миколаєві стали дуже популярними, а сучасні апарати дозволяють побачити стан та виявити захворювання різних органів людини. За допомогою УЗД лікарі можуть контролювати вагітність жінки та визначати стать малюка в утробі, досліджувати щитовидну та молочні залози, у медичному центрі Білашова проводять УЗД серця грудних дітей, дослідження нирок, печінки та інші органи.

У ультразвукового дослідження величезна кількість переваг, які вже давно гідно оцінили, хоча раніше багато людей побоювалися таких методів, оскільки думали, що звукові хвилі можуть нашкодити організму. Які переваги можна виділити?
По-перше, не варто вірити поширеним міфам, ультразвукові дослідження абсолютно безпечні, на відміну, наприклад, від МРТ та рентгена, жодного променевого навантаження УЗД не несе, саме тому навіть діти зазнають таких досліджень.
По-друге, процедура УЗД абсолютно безболісна, немає жодних проникнень, лікар водить апаратом виключно поверхнею тіла, яку попередньо змащують спеціальним холодним гелем, і тільки це може викликати абсолютно незначний дискомфорт.
По-третє, ультразвукові дослідження не мають жодних протипоказань.
По-четверте, багато хто думає, що занадто часто УЗД робити не можна, але насправді жодних обмежень немає, так що переживати не варто.

Під час дослідження використовується також спеціальний монітор, у якому фіксується зображення внутрішніх органів, які у процесі дослідження. Лікар може зрозуміти, чи все нормально з цим органом, розрахувати його розміри та інші дані.

У певних випадках до УЗД потрібно готуватися, але все залежить від того, який саме орган піддаватиметься дослідженню. Якщо ультразвуковому дослідженню піддаються органи черевної порожнини, людина має приходити до лікаря з порожнім шлунком. Що стосується УЗД органів, які перебувають у малому тазі, то найчастіше фахівці радять приходити жінкам на п’ятий чи шостий день циклу. Ультразвукове дослідження нирок та сечовивідної системи повинно проводитися з повним сечовим міхуром. Якщо говорити про суто чоловіче ультразвукове дослідження, тобто про дослідження за допомогою ультразвуку передміхурової залози, то попередньо повинен бути очищений кишечник. Рекомендації лікаря в обов’язковому порядку потрібно дотримуватися, інакше результат буде неточним.

Приходьте до Медичного центру доктора Белашова і ми зробимо УЗД у Миколаєві необхідних органів на сучасному обладнанні нашими кваліфікованими спеціалістами!

Прайс на послуги УЗД
НайменуванняЦіна, грн.
Запишіться на прийом
Цінуйте здоров'я сьогодні! Не відкладайте на завтра.
Відео-відгуки
Відгук Ельвіри
Дивитися
Відгук Оксани
Дивитися
Відгук Вікторії
Дивитися