м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 11
Ми в соц мережах:
Головна Про центр
Про центр

Спеціалізований Медичний Центр доктора Белашова Г.М є приватною лікувальною установою, що надає багатопрофільні діагностичні та лікувальні послуги.

Центр засновано 10 червня 2003 р. і розташовується в «тихому центрі» міста Миколаєва в районі «п’яти кутів», за два квартали від Центрального ринку, за три квартали від вулиці Cоборної — головної вулиці міста.

Основними напрямками центру є наркологія та косметологія Наркологія: Виявляється повний спектр послуг: виведення із запоїв, шість видів кодування від алкогольної залежності, авторська методика лікування (у тому числі й без бажання питущого) гомеопатичним препаратом «Полідіпсин» (патент на винахід Белашова Г. М .), лікування тютюнопаління ( курс 2 тижні, 2-3 відвідування на тиждень, по 30 хвилин — авторська методика ), лікування наркотичної, комп’ютерної, ігрової залежностей (у комплекс лікування входить робота з досвідченим психологом, сеанси гіпнотерапії).

Косметологія: — Косметичний кабінет: догляд, чищення (у тому числі ультразвукова), маски, пілінги, кріомасаж, озонотерапія, лікування вугрової хвороби (акне), мікроструми, фонофорез; — Косметологічний кабінет: мезотерапія, введення сертифікованих в Україні філерів – контурна пластика та моделювання, «Акваліфт» та «STYLAGE», введення ботоксу, озонотерапія, глибокі пілінги; — Кабінет фото- та лазерної корекції (апарат ЕЛОС, одна з сучасних технологій): епіляція, фотоомолодження, лікування вугрової хвороби, ліфтинг. — Косметологія тіла: лікування целюліту, надлишкових локальних жирових відкладень, комплексні методики – електроліполіз, ультразвукова кавітація, мезотерапія, пресотерапія.
Центр проводить програми, спрямовані на оздоровлення та корекцію ваги.

У прайсі центру понад 100 різних процедур; щороку у центрі впроваджується від 5 до 10 нових процедур, купується нова апаратура. Кожні 2-3 роки апаратура оновлюється більш нову, відповідну останнім науковим розробкам. Ми перші у Миколаєві почали застосовувати озонотерапію у наркології, загальній терапії, косметології.

У центрі працюють дипломовані лікарі-дерматовенерологи, косметологи із середньою медичною освітою. Щорічно медичний персонал бере участь у семінарах, які навчають програмах у рамках Київської міжнародної щорічної виставки «Інтершарм», з 2004 року ми є членами «Естет-клубу» – організації, яка об’єднує українських косметологів. Консультації косметологів безкоштовні. За останні п’ять років центр заслужено заробив добру репутацію в Миколаєві, про наш центр, хоч з чуток, знає майже кожен мешканець міста. У нас домашня , розслаблююча обстановка, привітний та уважний персонал, який супроводжує Вас протягом усього часу перебування в центрі.
Ми продаємо не послуги – ми продаємо результат!

Із щирою любов’ю до Вас – колектив «Медичного центру доктора Бєлашова Г.М.»