м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 11
Ми в соц мережах:
Ботулотоксини
Наш медичний центр пропонує уколи ботоксу у Миколаєві. У своїй практиці ми застосовуємо ін'єкції ботулоксинів Рефайнекс (Refinex) і Нейронокс (Neuronox), ціна яких значно нижча за Botox, а ефект від застосування цих препаратів найчастіше краще, завдяки сучасним методикам. Ціна на ботокс у Миколаєві приємно здивує наших пацієнтів.

Що таке Ботокс?

Ботокс — це слово на даний момент знайоме кожній леді та кожному джентльмену, який серйозно підходить до питань своєї зовнішності.

Для тих, хто тільки відкрив для себе світ косметології, пояснюємо:
Ботокс – це комерційна назва американського препарату, до складу якого входить ботулінічний токсин типу А. На даний момент є безліч аналогів, які анітрохи не поступаються і в певних моментах перевершують Ботокс за своїми результатами. Це Neoronox (Південна Корея), Refinex (Південна Корея), Botulax (Південна Корея) та Діспорт (Франція).

Навіщо потрібен Ботокс?

Ботокс має кілька ефектів.

Перше та найкласичніше застосування – усунення мімічних зморшок — міжбрівна зморшка, лобова зморшка, зморшки сміху біля очей;
Друге — ліфтінг куточка брови та лінії нижньої щелепи;
Третє — усунення судинної реакції в області обличчя (почервоніння, що з’являється при емоційних моментах і зміни температур).

Чому ми використовуємо різні ботулінічні токсини у своїй практиці?

Є невеликий відсоток, але його не можна не помічати звикання до препарату, що веде до зниження тривалості ефекту від процедури. Внаслідок цього раз на два роки ми змінюємо препарат (раз на 4 процедури для пацієнта), щоб у наших пацієнтів не виникало звикання до препаратів і вони могли і надалі їх використовувати для корекції своєї зовнішності.

Як діє Ботокс?

Традиційно Ботокс вводиться внутрішньом’язово — у мімічні м’язи, де він тимчасово блокує їхню сприйнятливість до нервових імпульсів. За рахунок цієї блокади, м’яз або її частина розслабляється, перестає скорочуватися і формовані нею зморшки розгладжуються.
Мистецтво лікаря полягає в тому, щоб не повністю знерухомити Ботоксом м’язи, відповідальні за появу зморшок, а лише зняти їхній підвищений тонус, не порушивши природної міміки.

Під впливом ботулотоксину тимчасово блокуються нервово-м’язові зв’язки. Ні м’язові, ні нервові волокна при цьому не страждають.
Дія Ботокса оборотна – через 4-6 місяців блоковані нервово-м’язові зв’язки відновлюються.

У якому віці розпочинати Ботокс?

Ін’єкції Ботокса необхідно проводити без прив’язки до віку, а залежно від проблеми. Деякі леді мають проблеми у 18, яких немає в інших у віці 45. Це зумовлено індивідуальними особливостями кожної людини. Ботокс — це засіб, що допомагає запобігти проблемі зморшок.

Як підготуватись до ін’єкції ботоксом?

За три дні до процедури рекомендується припинити прийом ліків, що перешкоджають згортанню крові: Аспірину, Гепарину, Феніндіону та ін.
За тиждень до процедури ви маєте завершити курс антибіотиків.
За день слід відмовитися від прийому алкоголю.

Як відбувається процедура?

На консультації наш лікар оцінює ступінь виразності та характер зморшок, роль мімічної мускулатури у їх формуванні, стан тканин, визначає точки введення Ботокса та його кількість.

Як і перед звичайним уколом, шкіра обробляється дезінфікуючим засобом. Потім за допомогою спеціального шприца, з короткою та дуже тонкою (діаметром 0,3 мм) голкою, розчин препарату вводиться в ті м’язи, активність яких необхідно знизити. Це займає 3-5 хвилин.

Болючість ін’єкцій Ботокса невисока. Їх проведення рекомендується без знеболювання. Більшість наших пацієнтів порівнюють відчуття від ін’єкцій з комариними укусами.

Що ми побачимо результат?

Перший незначний ефект іноді видно безпосередньо після процедури. Але, як правило, ефект настає через 2-3 дні. Кінцевий результат ми отримуємо на 10-14 день.
Існує менше 1% людей несприйнятливих до дії Ботокса.
Через 2 тижні необхідно прийти на консультацію до лікаря, щоб оцінити результат процедури та за необхідності додати пару одиниць Ботокса для досягнення ідеального ефекту, оскільки спочатку досить складно передбачити кінцевий результат. Це з індивідуальними особливостями кожного пацієнта.

Що можна, а що не можна після процедури?

Після процедури необхідно дотримуватися деяких обмежень.

Протягом 4 годин не приймати лежаче положення.
Протягом 2-3 годин після процедури робити мімічну гімнастику (хмурити лоба, дивуватися і т.д.).
Не тріть і не масажуйте місця уколів протягом 24 годин.
Не приймати алкоголь протягом доби.
Протягом 2-х тижнів не рекомендуються заняття спортом, відвідування солярію, сауни.
Максимальний ефект дії препарату настає через 10-12 днів.
Пам’ятайте, що всі апаратні процедури в зоні роботи Ботокса, масажі та процедури пов’язані з прогріванням обличчя, прийом антибіотиків, зменшують час дії ботулотоксину.

Тривалість ефекту від ботоксу

Після першої процедури мімічні зморшки розгладжуються загалом за 4-6 місяців. Потім нервово-м’язові зв’язки, блоковані Ботоксом, відновлюються, м’язові волокна знову починають скорочуватися, повертаються і зморшки. Тому підтримки постійної відсутності зморшок необхідно повторне його запровадження приблизно через півроку.

Протипоказання

Як і до призначення будь-якого лікарського засобу, до застосування Ботоксу є протипоказання:

Запальний процес у місці передбачуваного введення. Пластична чи інша хірургічна операція на обличчі менше 3 місяців до процедури
Виражений гравітаційний птоз тканин обличчя та виражені грижі в області верхніх та нижніх повік.
Гостра фаза інфекційних захворювань, підвищена температура тіла
Високий ступінь міопії (більше 6 діоптрій).
Міастенічні, міастеноподібні синдроми, синдром Ламберта-Ітона.
Гіперчутливість (алергія) до компонентів  препарату — альбумінів
Вагітність та годування груддю.
Прийом антибіотиків менш ніж за 2 тижні до процедури.
Перед проведенням процедури обов’язково повідомте лікаря про всі ліки, які ви приймаєте.

Ін’єкції ботоксу у Миколаєві виконуються кваліфікованими фахівцями Медичного центру доктора Бєлашова.

Ціна, в одиницях препарату
Назва препаратуЦіна за одиницю, грн
Рефайнекс100
Іннотокс100
Ксеомін130
Іннотокс full face8000
Запишіться на прийом
Цінуйте здоров'я сьогодні! Не відкладайте на завтра.
Відео-відгуки
Відгук Ельвіри
Дивитися
Відгук Оксани
Дивитися
Відгук Вікторії
Дивитися