м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 11
Ми в соц мережах:
Мікротоки
Мікрострумова терапія - це метод впливу на організм слабкими електричними імпульсами в діапазоні 40-1000 мікроампер, що відрізняється дуже високою ефективністю та мінімальним списком протипоказань. М'яка фізіологічна дія мікрострумів корисна як у молодому, так і в літньому віці, і є чудовим засобом попередження старіння шкіри та утворення зморшок. При цьому самі процедури мають приємну розслаблюючу дію і вважаються нешкідливими та безпечними.
Багато хто порівнює ефект мікрострумової обробки обличчя з омолоджуючою дією глибокого спокійного сну. Мікрострумова терапія абсолютно фізіологічна, тому вона унеможливлює пошкодження м'язів, посилення мімічних зморшок і обвисання шкіри, що є безперечною перевагою в порівнянні з традиційною міостимуляцією. Вже перша процедура забезпечує видимий ефект ліфтингу та покращує стан шкіри. Звичайний курс включає 10-12 процедур. Позитивний вплив мікрострумів на процеси клітинного обміну, відновлення фізіологічної активності пошкоджених клітин, мікроциркуляції крові та лімфодренажу, виведення токсичних речовин з міжклітинних просторів, стимуляція кисневого обміну, синтезу колагену та еластину, зняття м'язового спазму. Ось чому крім суто естетичних процедур, мікроструми успішно використовуються і в комплексному лікуванні проблемної шкіри, висипу вугрів, пігментації, випадіння волосся. Безперечні успіхи в лікуванні проблемної шкіри доповнюються чудовими результатами з глибокого зволоження сухої шкіри та нормалізації секреції сальних залоз при жирній шкірі.

Особливо слід відзначити лімфодернажний ефект, заснований на безпосередньому впливі мікрострумів на лімфатичні судини та вузли. Останнє є важливим фактором боротьби з таким явищем, як утворення набряків на обличчі, включаючи формування «мішків» під очима. У деяких випадках, коли останню проблему варто вирішувати вже хірургічним шляхом, мікроструми послужать гарною підготовкою до пластики повік, збільшуючи ймовірність благополучного результату. Мікрострумова терапія активно застосовується в період реабілітації після пластичних операцій на обличчі (фейсліфтинг, блефаропластика, дермабразія) для зменшення набряку, усунення больового синдрому та активізації процесів регенерації.
Поліпшення мікроциркуляції у м’язовій тканині сприяє відновленню тонусу ослаблених та в’ялих м’язів. Тому мікроструми сьогодні успішно використовуються для ліфтингу не лише обличчя, а й тіла. Здатність мікротокової терапії знімати м’язовий спазм знайшло застосування для лікування мікроушкоджень у спортсменів. До мікрострумових процедур прийнятні ті ж принципи, що і до фізичних вправ: якщо Ви почали займатися досить рано, то зовнішні ознаки старіння з’являться на Вашій шкірі значно пізніше.
Найкращі результати досягаються під час проведення тривалих курсів, коли клієнта у віці повторюються 2-3 десь у тиждень протягом 4-6 тижнів, та був проводяться щомісяця закріплення досягнутого результату. У молодому віці рекомендуються 3 сеанси через 2 тижні щомісяця, а потім повторні процедури раз на 2 місяці. Адже особливість впливу мікроструму ще й у тому, що після завершення курсу терапії відновлення тканин триває протягом двох-трьох місяців.

Мікрострумова терапія має дуже широкий ряд показань:

Набряклість обличчя, кола під очима (програма «лімфодренаж»), зневоднена шкіра (програма «гідратація» — зволоження), в’яла шкіра (програма «стимуляція»), реабілітація після пластичних операцій і хімічних пілінгів.
За допомогою мікрострумів можна зміцнювати і шкіру тіла, сприяти виведенню зайвої рідини та продуктів обміну речовин з організму, роблячи ефективнішими програми корекції фігури.
Мікрострумовий ліфтинг усуне «мішки» під очима, підвищить тонус і еластичність судин. Вже через 2-3 процедури ви помітите, що м’язи обличчя зміцнилися, зникло друге підборіддя, підтягнувся контур обличчя.
Мікрострумовий лімфодренаж, одночасно впливаючи на шкіру, м’язи, лімфатичні та кровоносні судини, дає чудовий ефект при набряках, запаленнях, розтягуваннях, пластичних операціях або травматичних ушкодженнях обличчя та тіла. Тут застосовуються дуже малі імпульсні струми, що одночасно впливають на шкіру, м’язи, кровоносні та лімфатичні судини. При цьому пацієнт не відчуває жодного дискомфорту. Під впливом мікрострумів навіть в’яне, в’яла шкіра стає гладкою, пружною та еластичною!
Перед початком процедури вибирається найефективніша програма з урахуванням косметичних проблем клієнта. Процедура складається з лімфодренажу, відновлення мімічних м’язів, стимуляції шкіри та, нарешті, введення косметичних засобів (мікроіонофорез). Впливаючи на клітини мімічних м’язів, мікроструми стимулюють у них обмінні процеси, що призводить до підвищення м’язового тонусу та еластичності. Це дає відчутний і добре видимий результат у вигляді підтягнутої шкіри та згладжених зморшок оптимально поєднується з фармакопунктурою. Мікроструми допомагають у досягненні втраченого м’язового тонусу, посилюючи кровообіг та харчування м’яза.

Прайс
НайменуванняЦіна, грн
Зона обличчя550
Запишіться на прийом
Цінуйте здоров'я сьогодні! Не відкладайте на завтра.
Відео-відгуки
Відгук Ельвіри
Дивитися
Відгук Оксани
Дивитися
Відгук Вікторії
Дивитися