м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 11
Ми в соц мережах:
Головна Косметологія Лазерна епіляція Лазерна епіляція
Лазерна епіляція

Діодна лазерна епіляція у Миколаєві від Медичного центру доктора Бєлашова проводиться досвідченими та кваліфікованими фахівцями. Для лазерної депіляції ми застосовуємо діодний лазер Light Sheer (США) та лазер Alma Spa Accord (Ізраїль). Така процедура є найефективнішою методикою видалення небажаного волосся.

Лазерне світло з довжиною хвилі 800 нм поглинається темними пігментами волосся та переробляється у тепло. Воно передається далі в глибину вздовж усієї довжини волосся. Внаслідок цього досягається теплове пошкодження кореня волосся — волосся випадає. Тканини довкола волосяного мішечка залишаються без пошкоджень. Таким чином, лазер робить можливим ефективне і надійне видалення небажаного волосся. Лазер Light Sheer, який ми використовуємо для лазерної епіляції у Миколаєві, вважається у всьому світі золотим стандартом у лазерній епіляції.

Як відбувається лазерна епіляція?

Світловий промінь, проникаючи через пігмент, що міститься у волоссі, до волосяної цибулини, руйнує її, не зачіпаючи навколишніх тканин. З цієї цибулини волосся вже не виросте.

Суть методу полягає в тому, що видалення волосся відбувається за допомогою впливу світлової енергії на структури, що відповідають за зростання волосся. У долю секунди світловий імпульс проходить до волосяної цибулини і знищує її, але при цьому він не пошкоджує навколишні тканини, оскільки сапфірова оптика лазера перешкоджає термічній дії на шкіру.

Кількість процедур епіляції

Кількість процедур лазерної епіляції суто індивідуальна і залежить від кольору волосся та інтенсивності його зростання, типу шкіри та зони епіляції.
Основна ж причина необхідності повторення процедури полягає в тому, що волосся у своєму розвитку проходить три основні стадії. Фактично, на поверхні одночасно знаходиться лише близько 1/3 реально існуючого волосся. Інші або тільки збираються вирости, або вже мають намір покинути своє місце, поступаючись дорогою молодої порослі.
Знищити цибулину волосся можна лише в одній певній фазі. Саме тому, щоб позбавитися всіх волосся на обраній ділянці, процедуру доводиться повторювати кілька разів. За одну процедуру знищується близько 80% волосся, що знаходиться у фазі росту. Так як 15-20% цибулин в цей час не знаходяться у фазі росту і не є мішенню для лазера, то для таких «дрімаючих» цибулин необхідні наступні сеанси з проміжком в 1-2.5 місяці.
Загальний курс епіляції в середньому складається з 8-10 процедур.

Ви не рекомендуєте робити лазерну епіляцію?
Не рекомендується її робити при свіжій засмазі. Діодна лазерна епіляція не принесе бажаних результатів у тих випадках, коли людина має від природи світле або пушкове волосся, сиве волосся також погано піддається корекції.

Чому пушкове волосся не епілюється?
Цибулини такого волосся не містять меланіну, промінь не руйнує волосяний мішечок, тому епіляція не відбувається.

Підготовка до процедури — процедура діодної лазерної епіляції не потребує особливої підготовки. Клієнту рекомендують не використовувати воскову депіляцію та шугаринг за 3 тижні до лазерної епіляції (у цей період волосся на передбачуваній до обробки лазером поверхні можна збривати або депілювати кремом), не рекомендують засмагати при активному сонці протягом декількох днів до початку процедури. Клієнта попереджають про необхідність ретельної депіляції кремом або гоління поверхні, що обробляється, не пізніше 4-6 годин до початку процедури.

Ускладнення та побічні ефекти — випромінювання лазера не спричиняють жодного шкідливого впливу на організм, відразу після проведення сеансу в зоні експозиції може спостерігатися набряклість і почервоніння, що зникають за кілька годин.

Вартість процедури – залежить від зони та вказана у прайсі. При
Особливо малих зонах вартість може вважатися за кількістю імпульсів. Ціна на імпульс також вказана у прайсі.

Один імпульс покриває ділянку шкіри діаметром 10мм.

Лазерна епіляція у Миколаєві від Медичного центру доктора Бєлашова є гарантією якісного видалення волосся!

Прайс на лазерну епіляцію
НайменуванняВартість, грн.
Cтегна частково500-600
Стегна повністю900
Біла лінія живота180
Бікіні400
Верхня губа180
Скроні200
Комірна зона360
Все обличчя650
Гомілки800
Кисті200
Коліна150
Крижова область300
Лінія чола180
Міжбрів'я120
Ноги повністю1400
Ореоли молочних залоз180
Пальці кистей100
Пальці стопи110
Плечі400
Підборіддя180-220
Пахвова зона300
Передпліччя500
Поперекова область450
Руки повністю650
Спина повністю1200
Тильна сторона стопи130
Щоки260
Щоки + скроні320
Шия спереду або ззаду240-300
Бікіні (ЕКСТРА)700
Сідниці600
Видалення одиничних волосків10 грн/імпульс
Анестезія (за бажанням)10% від вартості процедури
Груди (чоловічі)800
Живіт (чоловічий)800
Запишіться на прийом
Цінуйте здоров'я сьогодні! Не відкладайте на завтра.
Відео-відгуки
Відгук Ельвіри
Дивитися
Відгук Оксани
Дивитися
Відгук Вікторії
Дивитися