м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 11
Ми в соц мережах:
ELOS-омолодження
Технологія омолодження, лікування пігментації та куперозу шкіри в Миколаєві ЕЛОС! Втрачаючи пружність, шкіра псується не тільки від пігментних плям і судинних змін. Зморшки також не додають їй привабливості. З часом прояви боротьби із сонячним світлом, кліматичними та погодними умовами вже починають здаватися незворотними. Саме це і змушує шукати поспішні і дорогі способи усунення вад. Процедура елосомолодження шкіри на апараті eLight™ SR заснована на поєднанні світлової енергії зі струмом високої частоти. Енергетична суміш глибоко очищає шкіру та одночасно натягує її поверхню. Назва технології "Elos" означає електро-оптичне поєднання.
Активне охолодження поверхні, що обробляється, допомагає уникнути перегрівання епідермісу, тим самим побічні ефекти зводяться до мінімуму. Технологія eLight™ SR призначена для стимулювання та формування власного тілесного колагену та еластину у сполучній тканині, а також лікування від пігментних та судинних ушкоджень.

Активне охолодження поверхні, що обробляється, допомагає уникнути перегрівання епідермісу, тим самим побічні ефекти зводяться до мінімуму. Технологія eLight™ SR призначена для стимулювання та формування власного тілесного колагену та еластину у сполучній тканині, а також лікування від пігментних та судинних ушкоджень.

Застарілі види омолодження

Розвиток у сфері омолодження та покращення властивостей шкіри протягом останніх років посилено спрямований на фізіологічні, неінвазивні методи. Важливу роль цьому грала світлова енергія. Однак наші лікарі незабаром визнали, що вимоги до ефективної системи омолодження шкіри, що не має побічних ефектів, дуже високі. Вона повинна була нагрівати якомога товстіший шар сполучної тканини до певної температури без перегріву епідермісу. На жаль, фото- та лазерні методики дуже агресивно впливали на епідерміс, виробляючи безліч побічних ефектів, таких як небажану пігментацію, гіперпігментацію, опіки, рубцювання шкіри.

Процедури по оновленню шкіри, лікування пігментних, судинних ушкоджень та покращення текстури шкіри, що проводяться із застосуванням систем, заснованих на індивідуальному використанні світлової енергії (на основі лазерів або фото ламп) досягли межі своєї ефективності та безпеки.>Час цих установок закінчився.

Що таке Елос омолодження шкіри на установці eLight™ SR?

Омолодження шкіри означає видалення пігментації будь-якого походження, видимих судинних дефектів і почервоніння шкіри, незалежно від місця знаходження дефекту: будь то на обличчі, на шиї, на грудях або руках. Одночасно має бути досягнуто ефекту натягу, сяйва, пружності шкіри. . Під час лікувального сеансу передбачено також використання спеціально розробленого гелю із чистою олією Алое Віра. Він забезпечує глибоке зволоження шкіри та вирівнювання її тону. Щойно помітне почервоніння та незначна припухлість шкіри — це її природна нормальна реакція на лікування. Буквально одразу після завершення сеансу вона зникає. Тому пацієнти одразу можуть повертатися до своїх повсякденних справ. Пацієнти добре переносять процедури, ми ніколи не проводимо місцеву або іншу анестезію.

Чи можна очікувати хороших результатів лише після одного сеансу елос терапії?

Так, перший ефект натягу та омолодження шкіри може проявитися вже приблизно через 4 дні. Стимульоване внаслідок цього сеансу утворення власного тілесного колагену та еластину займає приблизно від 4 до 5 тижнів. Досягнутий ефект натягу та покращення структури шкіри повинен закріплюватися серією терапій від 4 до 6 сеансів. Безумовно, між сеансами слід робити інтервал від 5 до 6 тижнів. У більшості випадків, доброякісні пігментні та судинні ушкодження зникають на шкірі через місяць після першого сеансу. SR, є чудовим методом для проведення процедур по оновленню шкіри та омолодження, видалення дефектів для широкого спектру ушкоджень та великої кількості пацієнтів.

Прайс на ELOS-омолодження
НаименованиеСтоимость, грн
Обличчя 1000
Обличчя + частково шия1200
Обличчя + шия1550
Декольте1000
Шия600
2/3 обличчя800
Кисті600
Запишіться на прийом
Цінуйте здоров'я сьогодні! Не відкладайте на завтра.
Відео-відгуки
Відгук Ельвіри
Дивитися
Відгук Оксани
Дивитися
Відгук Вікторії
Дивитися