м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 11
Ми в соц мережах:
Головна Косметологія Естетична косметологія Чистки обличчя та спини
Чистки обличчя та спини

 

Чистка обличчя – по суті, це одна з найважливіших процедур у косметології.З неї і починається догляд за шкірою. Періодичність залежить від багатьох факторів, таких як вік, стан шкіри, її тип, навколишнє середовище і т.д. Розібратися, яка саме чистка обличчя потрібна вам і яка буде періодичність, допоможуть наші косметологи. Комплексна чистка — це найважливіший етап у косметичному догляді. Очищення шкіри має бути щадним і ретельним. Виходячи зі стану Вашого обличчя, фахівець підбере Вам індивідуальний комплекс процедур. Чистка обличчя – найбільш поширена та ефективна процедура. Періодично чистка обличчя потрібна всім людям, але особливо вона необхідна людям, які мають проблеми зі шкірою, так як основне призначення чищення обличчя — позбавлення шкіри від так званих чорних точок і всіх видів вугрів, причини появи яких можуть бути різними — від простого забруднення до порушення діяльності деяких залоз внутрішньої секреції. Основні види чисток обличчя:
Механічна чистка обличчя — чищення проводиться косметологом вручну за допомогою спеціальних інструментів. Спочатку чищення обличчя шкіра розпарюється за допомогою нанесення спеціальної косметики, не піддаючи шкірі впливу високих температур. Потім фахівець видаляє вугри, на завершальному етапі пацієнту робиться заспокійлива та стягуюча маски, підібрані за типом шкіри. Недоліком є невелика болючість процедури, якщо шкіра чутлива. Результат: чиста шкіра, що сяє здоров’ям.
Ультразвукова чистка обличчя Енергія ультразвукових коливань може бути використана для ексфоліації та глибокого очищення особливо чутливої шкіри. Ультразвук є звуковими коливаннями, які сприймаються людським вухом. Це механічні коливання, що розповсюджуються в пружному середовищі і передають їй свою енергію (частота коливань перевищує 18кГц, тобто за секунду відбувається 18 тисяч коливань). УЗ-коливання передаються сталевої платівці, що називається «шпателем». Ці коливання сприяють мікронізації спеціальних очищаючих засобів та полегшують чищення шкіри, видалення забруднень із пір. Одночасно відлущуються надмірні рогові лусочки, що скупчилися на поверхні шкіри. УЗ-пілінг є максимально щадним методом очищення шкіри.
Комбінована чистка обличчя включає і ультразвукову і механічна, що дає кращий результат, тому це найпоширеніший вид даної процедури.Етапи проведення комбінованого чищення такі: демакіяж, очищення шкіри, ультразвукове чищення, мануальне чищення (ручне), заспокійлива маска за типом шкіри.

Атравматична чистка обличчя

Це ще один вид чистки, доступний у нашому Центрі. Полягає вона в тому, що очищення шкіри відбувається виключно за допомогою спеціальної косметики без застосування ультразвуку та ручного чищення. Така процедура не призводить до почервоніння шкіри. Більше того, після завершення ваше обличчя буде сяючим, здоровим з рівним кольором, оскільки ніякі агресивні методики не застосовуються. За потреби і якщо є показання, цей вид чистки можна доповнити ручним.

Прайс на процедуру
Вид чистки, зонаЦіна, грн
Чистка обличчя Holly Land900
Чистка спини1100
Водень, обличчя1100
Водень, шия600
Водень, декольте900
Водень, обличчя+шия+декольте2000
Запишіться на прийом
Цінуйте здоров'я сьогодні! Не відкладайте на завтра.
Відео-відгуки
Відгук Ельвіри
Дивитися
Відгук Оксани
Дивитися
Відгук Вікторії
Дивитися