м. Миколаїв, вул. Адмірала Макарова, 11
Ми в соц мережах:
Головна Наркологія Наркологія
Наркологія
Наш медицинский центр предлагает такие услуги как: вывод из запоя и лечение алкоголизма в Николаеве, лечение никотиновой зависимости. Прежде чем записаться на кодирование от алкоголизма в Николаеве, необходимо пройти консультацию нарколога.

Наркологія-(грец. narke — заціпеніння, затьмарення свідомості, logos — наука, вчення). Медична наука, що виділилася з психіатрії, вивчає етіопатогенез, клініку, лікування та профілактику алкоголізму, наркоманії та токсикоманій. Наркологія як медична наука знаходиться на стику психології, психіатрії, неврології, психотерапії, сексопатології, токсикології, психофармакології. Фахівці сходяться на думці, що у формуванні наркологічних захворювань, таких як алкоголізм, наркоманія, токсикоманія, беруть участь спадковість, соціальні, психологічні та індивідуально-біологічні фактори. Тому в медицині використовуються різні методи лікування, що враховують більшою чи меншою мірою той чи інший фактор, наприклад, виведення із запою та лікування алкоголізму та інших залежностей лікарськими препаратами, різні види фізіотерапії, рефлексотерапія, кодування, біоенергетичне блокування тощо. У завдання лікування входить припинення зловживання спиртним, усунення явищ похмільного синдрому, відновлення порушених функцій, придушення потягу до алкоголю, створення стійкої установки на тверезість. Сам хворий без лікарської допомоги призупинити перебіг хвороби безсилий.

Яку допомогу може надати наш медичний центр?

Насамперед ми пропонуємо консультацію нарколога у Миколаєві. Для кого вона потрібна? Відповісти це питання негаразд і легко, як здається спочатку. Дехто скаже: «якщо людина п’є, то їй і потрібна консультація нарколога». І люди, які говорять так, мають рацію. Людина, яка зловживає алкогольними напоями, перебуває у зоні ризику розвитку алкоголізму. А алкоголізм, як і будь-яку іншу хворобу, простіше попередити, ніж потім лікувати. Цьому сприяє консультація нарколога.
Якщо людина стала частіше вживати алкоголь, потрібно звернути на це увагу. Дуже часто алкогольними напоями люди прагнуть полегшити якусь фізичну недугу. Так, алкоголь у певних кількостях має і стимулюючий, і тонізуючий, і знеболюючий ефекти. Але народна чутка не дарма порівнює алкогольні напої із «зеленим змієм». Людина, яка зловживає алкоголем, не помічає, як потрапляє під вплив зеленого змія. Таким людям показано консультація нарколога хоча б у тому, щоб визначити, чи немає початкових проявів алкоголізму.

Кому ще потрібна консультація нарколога?

Він веселун, балагур, душа будь-якої компанії, якщо не хочеш, щоб було нудно, запроси його». Такі і подібні фрази багато хто з нас чують досить часто. Але таким «веселунам» та «балагурам» також необхідна консультація нарколога. Людина, яка випиває «трохи» але часто, так само перебуватиме в зоні ризику розвитку алкоголізму. Наш організм може переробити, без особливих зусиль, лише дуже незначну частину надходить алкоголю, решта це отрута. Отрута, яка не тільки отруює наш організм, а й отруює багатьом життя, призводить до розвитку хвороби, яку можна виявити тільки на консультації у нарколога.
Є ще категорія громадян, яким особливо показано консультацію нарколога.

Що ви всі до мене пристали? Я сам собі хазяїн. Хочу, п’ю, хочу, ні! Як часто багато хто з нас чують цю, або подібну до неї, фразу. Такі висловлювання характерні для людей, які вже страждають на алкоголізм. Для таких пацієнтів консультація нарколога потрібна для того, щоб з вуст професіонала він зміг почути ту інформацію, яку він має отримати та зрозуміти. Подібного роду висловлювання допускають люди, яких будинки «запилили», але диму без вогню не буває. Часте вживання алкоголю веде до скандалів, бійок, з’ясування стосунків та інше. Але це є одним із проявів алкоголізму як хвороби і потрібна консультація нарколога, щоб роз’яснити, пояснити, втлумачити.

Методи кодування від алкогольної та нікотинової залежності?

На індивідуальному прийомі у нарколога Вам допоможуть підібрати оптимальний спосіб лікування (з урахуванням стану здоров’я, тривалості захворювання, можливо попередніх спроб лікування, емоційних особливостей пацієнта, його віку, статі тощо). Це може бути лікарський метод лікування, який-небудь вид кодування від алкоголізму, підшивання препарату «Еспераль» (Франція) може застосовуватися гіпноз і т.д.

Що робити, якщо хворий не погоджується лікуватись?

У таких випадках незамінним союзником у боротьбі із хворобою стане гомеопатичний препарат «Полідіпсин», який може використовуватись як за бажанням, так і без бажання пацієнта. «Полідипсин»  сприяє усуненню болючої тяги до спиртного, блокує запої, виробляє байдужість до алкоголю, нормалізує психіку, очищає печінку, оздоровлює організм. Цей препарат має кілька видів (А, В, С, D). Кожен вид розрахований на «свого» пацієнта, тому необхідно зацікавленій особі прийти на консультацію до нарколога, докладно розповісти про хворобу свого пацієнта і за допомогою фахівця вибрати потрібний вид препарату. «Полідипсин» є маленькими гранулами, що не мають ні смаку, ні кольору, ні запаху, які розчиняють у невеликій кількості рідини та додають у їжу хворому без його відома. Курс лікування – від 1 до 9 місяців.

Що робити, якщо хворий не може припинити вживання алкоголю?

Це означає, що хворий перебуває у стані запою. Для надання допомоги його необхідно доставити до нашого медичного центру, щоб вивести з цього стану. ВИВІД З ЗАПОЮ – дуже складний процес, для чого необхідно полегшення фізичного стану, що розвивається внаслідок тривалого вживання алкогольних напоїв. Висновок із запою є початковим етапом у складному та тривалому процесі лікування алкоголізму. При розвитку запою в організмі людини, яка страждає на алкоголізм, відбуваються дуже складні біохімічні зрушення, які ведуть до порушення фізіологічного функціонування. У результаті у людини, яка перебуває в запої, починають накопичуватися продукти напіврозпаду алкоголю. При досягненні певної концентрації вони починають отруювати організм. Через дії цих отрут людині ставати погано, з’являється «трясучка», головний біль, запаморочення, блювання та багато інших симптомів отруєння алкоголем.
Заради рятування від цього муторного стану людина прагне випити ще. На дуже нетривалий час нові дози алкоголю допомагають послабити одні з проявів запою. Але після неминуча розплата у вигляді ще більшого погіршення самопочуття. Все це веде до порочного кола. Запій посилюється. А посилення запою, у свою чергу, веде до виснаження організму, ризику розвитку інфаркту, інсульту, епілептичного нападу та можливо білої гарячки (алкогольного делірію).
При виведенні з запою лікар за допомогою ліків, прагнути обірвати це порочне коло. Ліки допомагають у стислий термін зняти фізичний стан муторів, знизити ризик розвитку ускладнень. Біля ліжка хворого лікар визначає, що необхідно з ліків конкретному пацієнту для виведення із запою. Враховується все, стать, вік, соматичний стан, тривалість запою, і навіть алкогольні напої. Універсального рецепту для виведення із запою немає.

Які ще види залежності лікують у нашому медичному центрі?

Останнім часом батьки та вчителі все частіше стикаються з невідомим раніше явищем – залежністю дітей та підлітків від комп’ютера, віртуальних ігор та Інтернету. Що робити з цим мало хто знає, до кого звертатися по допомогу? Що таке комп’ютерна залежність? Це один із видів нервових, психічних розладів, один із прикладів відхиляється від норми поведінки, пов’язаної зі спробами так чи інакше змінити свідомість, емоційний стан. Це відхід від реальності у віртуал. У принципі, нічого нового у такому вигляді пристрасті немає. Серед відомих людей багато хто страждав на таку пристрасть, залежність. Але масового характеру, розмаху епідемії це набуло в наші дні. Поява комп’ютерів, ігрових пристроїв призвела до того, що частина користувачів не змогли втриматися в рамках професійного чи інформаційного використання всіх можливостей, які дає нова техніка. У результаті це стало перетворюватися на проблему, а тепер уже й у біду. Багато батьків недооцінюють тяжкість комп’ютерної залежності у своїх дітей, не контролюють процес, дозволяють годинами, а то й цілодобово бувати в Інтернет-клубах. Звичайно, просте збільшення числа комп’ютерів не є єдиною причиною такої ситуації. Причин кілька. Головними, мабуть, є спільні проблеми особистості, рівень її зрілості, її культурний та духовний багаж, система цінностей, що встигла сформуватися. Не менш важливим є психологічний клімат у сім’ї. Має значення спадковість, нервово-психічний склад індивіда. Але найголовніше, як показує аналіз, це все ж таки дефіцит спілкування, емоційної підтримки, тепла, розуміння. Але святе місце порожнім не буває, тому вакуум заповнюється сурогатом. Комп’ютер, Інтернет дає цілком особливу ілюзію повноцінного спілкування, вирішуючи шляхом і низку емоційних проблем. Реальна та віртуальна інформація набувають рівної значущості, а іноді взаємини на якомусь форумі переживаються емоційно гостріше, ніж, скажімо, взаємини з батьками, вчителями чи друзями. Головною ознакою патологічної гри є хронічна та прогресуюча нездатність чинити опір імпульсу гри, поведінці гравця, що ставить під загрозу, порушує та руйнує особисте, сімейне та професійне становище.

Лікування ігрової залежності

Ігрова залежність – це захворювання останніх десятиліть в Україні. Необхідно одразу зазначити, що пацієнти з ігровою залежністю та їхні батьки налаштовані, як правило, на магічне лікування-кодування, змови тощо. Мовляв, p-p-p-р-раз і все! Жодних власних зусиль, ніякого осмислення проблеми. Тільки чари, тільки щось надприродне. Реальне лікування потребує зусиль і лікаря, і пацієнта. Адже йдеться про серйозний психічний розлад. Потрібна тривала, систематична психотерапевтична інтервенція. Можливо, потрібне і медикаментозне лікування. У кожному випадку фахівець визначає індивідуально.

Довідка:

Алкогольне сп’яніння — зміна фізіологічних і психічних процесів, що виникає в результаті прийому спиртних напоїв. У певних дозах алкоголь підвищує настрій, створюючи відчуття свободи, розкутості й веселості. Саме в такому стані сп’янілий чинить антисоціальні вчинки, аж до тяжких злочинів. Систематичний прийом спиртного викликає хворобливу пристрасть до алкоголю. Встановлено, що патологічна пристрасть до алкоголю у підлітків розвивається швидше, ніж у дорослих: у юнаків, які почали вживати спиртні напої в 15-17 років, через два-три роки, у підлітків, які регулярно вживають спиртні напої з 13-15 років, — на протязі одного року. Алкоголь відбивається на всіх формах індивідуального та суспільного життя. Не тільки систематичне, а й епізодичне вживання алкоголю завдає шкоди здоров’ю, що п’є, нерідко веде до руйнування сім’ї, згубно відбивається на вихованні дітей. Встановлено, що алкоголь руйнівно діє на всі системи та органи людини. Тривалість життя алкоголіка на 15-20 років менша від середньостатистичної. Формування під впливом алкоголю насильницького чи корисливого типу особистості призводить таких хворих до конфлікту із суспільством. За даними вченого Степічева, близько 60% засуджених за грабіж та розбій скоїли ці злочини виключно з метою видобути гроші на випивку. За даними американської психіатричної асоціації, від 50 до 70% ув’язнених у США в’язниці відбувають покарання за злочини, пов’язані з пияцтвом. Зловживання спиртними напоями одним із подружжя – часта причина розпаду сім’ї. За статистикою (Н.А. Виноградов і А.В. Качаєв), понад 18% страждають на алкоголізм порвали з сім’єю, 11% під загрозою розлучення, 68% — пропивають практично всю зарплату. В результаті пияцтва одного з подружжя сім’я втрачає від 40 до 70% сімейного бюджету. Число розумово відсталих дітей прямо пропорційне тривалості зловживання алкоголю батьками. Так, в результаті обстеження 8196 дітей — ідіотів швейцарський психіатр Бенцан виявив, що всі вони були зачаті батьками під час свят, пов’язаних із вживанням великих доз алкоголю. Результатом багаторічного отруєння організму алкоголем є, поряд з іншими наслідками хвороби, така зміна що здатність «пити як усі» безповоротно втрачається. Скільки б не тривало утримання від спиртного, при відновленні його вживання пияцтво знову стає болючим. Нестримність виникає тим швидше, чим коротша була помірність. Довгий час близькі вірять обіцянкам алкоголіка кинути пити, клятви ці переконливі, у виконання їх вірить і сам хворий, але хворобливий потяг виявляється сильнішим за його щирі наміри. Єдино правильною тактикою близьких при захворюванні будь-кого з членів сім’ї алкоголізмом є неухильна вимога припинення пияцтва, а за перших невдач у помірності – звернення за лікувальною допомогою до лікаря-нарколога.

Скільки можна випити, щоби не стати на шлях алкоголізму?

На думку світової спільноти лікарів, дозою, яка не спричинює важких наслідків для фізичного здоров’я, є близько 17 «дрінків» для чоловіків та 11 «дрінків» для жінок на тиждень (1 дрінк дорівнює приблизно 15 грамам чистого спирту, це еквівалентно 300 мл пива та 40 мл міцних напоїв). ПРОТЕ для розвитку ФІЗИЧНОЇ залежності доза не має значення. Будь-яка кількість алкоголю може спричинити розвиток алкогольної залежності, і на це сприяє багато факторів (таких як природна схильність, характер та оточення людини).

Чому алкоголь стає життєвою потребою людини?

Залежність формується поступово. Спочатку людина просто отримує задоволення від прийому спиртного, потім у головному мозку формується стійка асоціація: алкоголь є задоволення, формується психологічна залежність. Якщо вчасно не зупинитись, захворювання прогресує. Алкоголь не тільки легко вбудовується в обмін речовин, а й, будучи психоактивною речовиною, сприяє виникненню залежності. Постійно отримуючи велику кількість спирту, організм перебудовує нею обмін речовин. Тобто алкоголь отримує максимальний пріоритет. Перебудова ця необоротна. Як тільки «поставки» спирту припиняються, обмін речовин поступово повертається на нормальні рейки. Але дуже повільно і дуже болісно — із вираженими психічними та фізичними стражданнями, які мало хто може винести. Набагато простіше дати організму чергову дозу пального.

Прайс на послуги нарколога
НайменуванняЦіна, грн.
Зняття абстинентного синдрому 10000-25000
Консультація(первинна/вторинна) 400/300
Консультація(розширена/наркотична залежність) 600/500
Кодування наркозалежності 6000
Кодування на 1 рік 1800
Кодування на 2 роки 3200
Кодування на 3 роки 4200
Кодування на 5 років 5000
Підшивання 3 роки 4500
Підшивання 5 років6000
Антидот1200
Крапельниця озонова400
Крапельниця загальна900
Крапельниця з глутатіоном1200
Крап.з глут,ліпоєв.к-та,віт.С, В1 1800
Посилення 800
Гіпноз 5500
Кодування тютюнової залежності6500
Ін'єкції в/м'язово50
Ін'єкції в/венно 100/150
Крапельниця за призн. лікаря250
Запишіться на прийом
Цінуйте здоров'я сьогодні! Не відкладайте на завтра.
Відео-відгуки
Відгук Ельвіри
Дивитися
Відгук Оксани
Дивитися
Відгук Вікторії
Дивитися